Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Tani parking lotnisko Pyrzowice

Koszt wakacji za granicą może czasem oznaczać całoroczne oszczędzanie. W takim momencie każdy najmniejszy dodatkowy wydatek może się okazać wielkim ciężarem i odebrać całą radość z wyjazdu. Gdy pojawia się problem, jaką formę dojazdu na lotnisko wybrać, nikt nie chce, żeby była to decyzja, która spędzi sen z powiek. Parking Flota oferuje idealne wygodę i bezpieczeństwo w niskim koszcie postoju samochodu – już od 5 zł za dzień.

To doskonała alternatywa dla drogiego parkingu lotniskowego, a także placów postojowych, które wymagają zakupu długoterminowego abonamentu. Nasz parking oferuje dobowy system rozliczeniowy, co oznacza, że płacisz jedynie za czas faktycznego postoju, osiągając tym samym maksymalną oszczędność pieniędzy, które przeznaczyć można na kolejne podróże. Dla zapalonych podróżników i turystów, dla których dalekie lotnicze podróże są codziennością, oferujemy atrakcyjne zniżki, które jeszcze bardziej umilą dalekie wojaże. Rabat czeka na również Klientów, którzy z parkingu Flota, korzystają okazjonalnie. Rezerwując miejsce parkingowe online, w podziękowaniu za ułatwienie organizacji miejsc naszym pracownikom, przy następnej podróży oferujemy obniżenie ceny. Dodatkowym udogodnieniem jest samodzielne wybranie najbardziej odpowiadającego Klientowi miejsca, jeśli w danym momencie jest na parkingu dostępna większa ilość wolnych stref. Zamawianie miejsca postojowego przez internet to zatem nie tylko wygoda wynikająca z możliwości zaplanowania jednego z etapów wyjazdów w dowolnym czasie i miejscu, ale także oszczędność pieniędzy. Tani parking przy lotnisku Pyrzowice to gwarancja maksymalnego komfortu, bez obaw o koszty i bezpieczeństwo samochodu.

Czy niska cena może łączyć się z wysoką jakością?

Tani parking przy lotnisku Pyrzowice – Katowice jest wyposażony w monitoring wysokiej jakości Full HD wraz z długim czasem archiwizowania nagrań z dźwiękiem, dzięki Twój samochód będzie pod nieustanną ochroną, gdy będziesz beztrosko odpoczywać za granicą. Naszym priorytetem jest Twój komfort i dlatego znajdujemy się mniej niż 400 m od lotniska, dając Ci wygodę szybkiego dojścia na miejsce bez potrzeby przesiadania się na busy. Tani parking jest w pełni ogrodzony murem i strzeżony 24/7 przez cały rok, co nie tylko odstrasza potencjalnych złodziei, ale też pozwala zapobiegać wypadkom i przypadkowym zarysowaniom. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego samochodu, podczas gdy Ty możesz korzystać z wakacji z wolną od problemów głową.

Komfort, którego nie doświadczysz nigdzie indziej

Na tanich parkingach Flota przy lotnisku Pyrzowice - Katowice doznasz szeregu udogodnień – od oferowanych kabli rozruchowych, nieocenionych w kryzysowych sytuacjach, po bezpieczne foteliki dla dzieci. Nasza obsługa oferuje pomoc całodobową niezależnie od tego, czy nie możesz odpalić samochodu, czy nie masz czasu na parkowanie. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale zapewnisz sobie komfort podróży, który wcześniej był nieosiągalny. Dzięki taniemu parkingowi Flota przy lotnisko Pyrzowice, dotarcie na port lotniczy Katowice-Pyrzowice jeszcze nigdy nie było tak proste i bezproblemowe.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju LATO: Cena od 1 kwietnia do 30 września ZIMA: Cena od 1 października do 31 marca
1 dzień 60 zł 50 zł
2 dni 70 zł 55 zł
3 dni 80 zł 60 zł
4 dni 90 zł 70 zł
5 dni 100 zł 80 zł
6 dni 110 zł 90 zł
7 dni 120 zł 100 zł
8 dni 120 zł 100 zł
9 dni 130 zł 110 zł
10 dni 140 zł 120 zł
11 dni 150 zł 130 zł
12 dni 160 zł 140 zł
13 dni 170 zł 150 zł
14 dni 180 zł 160 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon