Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking Pyrzowice cena najtaniej

Problemy z parkowanie to nie tylko domena wielkich miast, ale także problem, z którym spotykają się turyści podróżujący z polskich lotnisk. Lotnisko Pyrzowice to z pewnością jedno z najatrakcyjniejszych lotnisk, oferujące siatkę połączeń do wielu popularnych turystycznie miejsc świata. Odległość portu lotniczego od miasta może powodować jednak problemy z dotarciem na czas na godzinę odlotu. Dojazd taksówką lub transportem publicznym może stanowić nie lada kłopot dla podróżników. Po pierwsze, taryfa stanowczo podwyższa kwotę wyjazdu, szczególnie jeśli lot odbywa się w godzinach nocnych, gdy opłata za kilometr jazdy jest wyższa. Podróż autobusem to z kolei uciążliwości związane z potrzebą dopasowania się do stałego rozkładu jazdy, a także mniejszy komfort, szczególnie w przypadku przewożenia dużej ilości bagażu lub podróży z rodziną. Wygodną alternatywą jest dojazd samochodem, który generuje jednak konieczność pozostawienia samochodu w pobliżu lotniska na dłuższy czas. W powszechnej opinii parkingi lotniskowe to duży wydatek. Najtańszą opcją jest wybór Parkingu Flota Pyrzowice, który umożliwia pozostawienie samochodu w miejscu bezpiecznym i w korzystnej cenie. Dodatkowym atutem są zniżki, które czekają na naszych stałych Klientów, a także dodatkowy rabat przy rezerwacji miejsca postojowego online.

Każda osoba podróżująca liniami lotniczymi pragnie zaoszczędzić czas i pieniądze, szczególnie te związane z koniecznością pozostawienia samochodu na parkingu pod lotniskiem. Dla osób latających z Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice powstał parking Flota – zdecydowanie najkorzystniejsza opcja parkingowa w okolicy lotniska. Flota to parking dla lotniska Pyrzowice, gdzie cena postoju auta rozpoczyna się już od 30 złotych za dobę. Nie oznacza to jednak niskiej jakości. Parking Pyrzowice najtaniej oferuje najwyższą jakość. Pełen, 24-godzinny monitoring, wygodny i szybki transport na i z lotniska, a także kable rozruchowe w przypadku kłopotów z uruchomieniem auta oraz profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Dzięki naszym usługom każda podróż z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice będzie niezmąconą problemami przyjemnością.

Parking Pyrzowice to najlepsza cena i najwyższy standard. Nasi stali Klienci dodatkowo otrzymują specjalne rabaty i obniżki, dzięki czemu pozostawienie auta na parkingu przy lotnisku jest jeszcze bardziej korzystne. Zapewnij sobie najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwa na parkingu Flota w Pyrzowicach.

Parking Pyrzowice – niska cena i wysoka jakość

Niezależnie od celu podróży nasz parking Pyrzowice to cena, którą bardzo ciężko pobić oraz jakość, będąca niedoścignionym wyznacznikiem dla konkurencji. Oferujemy usługi najtaniej. Parking Pyrzowice za 30 zł za dobę to stawka, której inne miejsca parkingowe nie są w stanie zapewnić. Co więcej, nasze usługi charakteryzuje pełen profesjonalizm i otwartość na Klienta. Nasz parking otwarty jest zarówno dla Klientów indywidualnych, biznesowych, a także flot pojazdów. Dla zagwarantowania sobie miejsca polecamy rezerwację poprze kontakt z nami. Gwarantujemy stały monitoring i bezpieczeństwo pozostawionych aut. Flota – parking w Pyrzowicach najtaniej i najbezpieczniej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Frazy powiązane:

Parking Pyrzowice cena
Parking Pyrzowice najtaniejDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Aktualizacja cennika: 1 czerwca 2021

Czas postoju ZIMA: Cena od 1 października do 31 maja LATO: Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 50 zł 50 zł
2 dni 55 zł 55 zł
3 dni 60 zł 60 zł
4 dni 70 zł 70 zł
5 dni 80 zł 80 zł
6 dni 90 zł 90 zł
7 dni 100 zł 100 zł
8 dni 100 zł 100 zł
9 dni 110 zł 110 zł
10 dni 120 zł 120 zł
11 dni 130 zł 130 zł
12 dni 140 zł 140 zł
13 dni 150 zł 150 zł
14 dni 160 zł 160 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon