Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking Pyrzowice cena najtaniej

Problemy z parkowaniem to nie tylko domena wielkich miast, ale także problem, z którym spotykają się turyści podróżujący z polskich lotnisk. Lotnisko Pyrzowice to z pewnością jedno z najatrakcyjniejszych lotnisk, oferujące siatkę połączeń do wielu popularnych turystycznie miejsc świata. Odległość portu lotniczego od miasta może powodować jednak problemy z dotarciem na czas na godzinę odlotu. Dojazd taksówką lub transportem publicznym może stanowić nie lada kłopot dla podróżników. Po pierwsze, taryfa stanowczo podwyższa kwotę wyjazdu, szczególnie jeśli lot odbywa się w godzinach nocnych, gdy opłata za kilometr jazdy jest wyższa. Podróż autobusem to z kolei uciążliwości związane z potrzebą dopasowania się do stałego rozkładu jazdy, a także mniejszy komfort, szczególnie w przypadku przewożenia dużej ilości bagażu lub podróży z rodziną. Wygodną alternatywą jest dojazd samochodem, który generuje jednak konieczność pozostawienia samochodu w pobliżu lotniska na dłuższy czas. W powszechnej opinii parkingi lotniskowe to duży wydatek. Najtańszą opcją jest wybór Parkingu Flota Pyrzowice, który umożliwia pozostawienie samochodu w miejscu bezpiecznym i w korzystnej cenie. Dodatkowym atutem są zniżki, które czekają na naszych stałych Klientów.

Każda osoba podróżująca liniami lotniczymi pragnie zaoszczędzić czas i pieniądze, szczególnie te związane z koniecznością pozostawienia samochodu na parkingu pod lotniskiem. Dla osób latających z Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice powstał parking Flota – zdecydowanie najkorzystniejsza opcja parkingowa w okolicy lotniska. Flota to parking przy lotnisku Pyrzowice. Nie oznacza to jednak niskiej jakości. Parking Pyrzowice najtaniej oferuje najwyższą jakość. Pełen, 24-godzinny monitoring, wygodny i szybki transport na i z lotniska, a także kable rozruchowe w przypadku kłopotów z uruchomieniem auta oraz profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Dzięki naszym usługom każda podróż z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice będzie niezmąconą problemami przyjemnością.

Parking Pyrzowice to najlepsza cena i najwyższy standard. Nasi stali Klienci dodatkowo otrzymują specjalne rabaty i obniżki, dzięki czemu pozostawienie auta na parkingu przy lotnisku jest jeszcze bardziej korzystne. Zapewnij sobie najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwa na parkingu Flota w Pyrzowicach.

Parking Pyrzowice – niska cena i wysoka jakość

Niezależnie od celu podróży nasz parking Pyrzowice to cena, którą bardzo ciężko pobić oraz jakość, będąca niedoścignionym wyznacznikiem dla konkurencji. Nasze usługi charakteryzuje pełen profesjonalizm i otwartość na Klienta. Nasz parking otwarty jest zarówno dla Klientów indywidualnych, biznesowych, a także flot pojazdów. Dla zagwarantowania sobie miejsca polecamy rezerwację poprzez kontakt z nami. Gwarantujemy stały monitoring i bezpieczeństwo pozostawionych aut. Flota – parking w Pyrzowicach najtaniej i najbezpieczniej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Frazy powiązane:

Parking Pyrzowice cena
Parking Pyrzowice najtaniejDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon