Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking Pyrzowice cena najtaniej

Każda osoba podróżująca liniami lotniczymi pragnie zaoszczędzić czas i pieniądze, szczególnie te związane z koniecznością pozostawienia samochodu na parkingu pod lotniskiem. Dla osób latających z Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice powstał parking Flota – zdecydowanie najkorzystniejsza opcja parkingowa w okolicy lotniska. Flota to parking dla lotniska Pyrzowice, gdzie cena postoju auta rozpoczyna się już od 30 złotych za dobę. Nie oznacza to jednak niskiej jakości. Parking Pyrzowice najtaniej oferuje najwyższą jakość. Pełen, 24-godzinny monitoring, miejsca garażowane, wygodny i szybki transport na i z lotniska, a także kable rozruchowe w przypadku kłopotów z uruchomieniem auta oraz profesjonalna obsługa każdego Klienta. Parking Pyrzowice to najlepsza cena i najwyższy standard. Nasi stali Klienci dodatkowo otrzymują specjalne rabaty i obniżki, dzięki czemu pozostawienie auta na parkingu przy lotnisku jest jeszcze bardziej korzystne. Zapewnij sobie najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwa na parkingu Flota w Pyrzowicach.

Parking Pyrzowice – niska cena i wysoka jakość


Niezależnie od celu podróży nasz parking Pyrzowice to cena, którą bardzo ciężko pobić oraz jakość będąca niedoścignionym wyznacznikiem dla konkurencji. Oferujemy usługi najtaniej. Parking Pyrzowice za 30 zł za dobę to stawka, której inne miejsca parkingowe nie są w stanie zapewnić. Co więcej, nasze usługi charakteryzuje pełen profesjonalizm i otwartość na Klienta. Nasz parking otwarty jest zarówno dla Klientów indywidualnych, biznesowych, a także flot pojazdów. Dla zagwarantowania sobie miejsca polecamy rezerwację poprze kontakt z nami. Gwarantujemy stały monitoring i bezpieczeństwo pozostawionych aut. Flota – parking w Pyrzowicach najtaniej i najbezpieczniej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Frazy powiązane:

Parking Pyrzowice cena
Parking Pyrzowice najtaniejDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu Katowice - Pyrzowice

Czas postoju Cena
1 dzień 30 zł
2 dni 30 zł
3 dni 35 zł
4 dni 40 zł
5 dni 45 zł
6 dni 50 zł
7 dni 50 zł
Czas postoju Cena
8 dni 55 zł
9 dni 60 zł
10 dni 65 zł
11 dni 70 zł
12 dni 75 zł
13 dni 80 zł
14 dni 85 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon