Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking przy lotnisku Pyrzowice w Pyrzowicach

Podróżując samolotem z Katowic skorzystaj z naszego parkingu samochodowego. Flota, parking przy lotnisku Pyrzowice to miejsce, w którym Twoje auto będzie całkowicie bezpieczne. Gwarantujemy 24-godzinny monitoring przez 7 dni w tygodniu. Parking Flota przy lotnisku Pyrzowice położony jest zaledwie 400 metrów od lotniska, dzięki czemu transport do terminala jest szybki i wygodny. Dla naszych Klientów oferujemy między innymi wygodne i bezpieczne foteliki dziecięce na czas transportu na lotnisko, możliwość wsparcia w przypadku problemów z rozruchem auta, a przede wszystkim całodobowy strzeżony parking przy lotnisku Pyrzowice w doskonałej lokalizacji. Oferujemy usługi parkingowe dla osób prywatnych oraz firm. Parking Flota przy lotnisku w Pyrzowicach to najlepsza opcja dla Twojego auta.

Komfortowy parking przy lotnisku w Pyrzowicach

Port lotniczy w Pyrzowicach to pod względem liczby połączeń lotniczych, jedno z największych w Polsce lotnisk. Międzynarodowy Port Lotniczy w Katowicach oferuje wiele atrakcyjnych kierunków podróży, dzięki czemu wybierany jest przez wielu podróżnych nie tylko z regionu śląskiego, ale również z całej Polski. Lotnisko położone jest w Pyrzowicach znajdujących się w odległości 30 km od Katowic, przez co komfortowe dotarcie do niego komunikacją publiczną może stanowić nie lada wyzwanie logistyczne. Sprawdzonym i bezpiecznym w takiej sytuacji wyborem jest samochód, dzięki któremu dojazd na czas na lotnisko nawet z dużą liczbą bagaży nie stanowi problemu. Parkingi przy portach lotniczych nie należą jednak do najtańszych miejsc na pozostawienie auta. Na szczęście, nasza oferta stanowi doskonałą alternatywę dla przy lotniskowych miejsc postojowych. Dzięki naszemu taniemu parkingu przy lotnisku Pyrzowice teraz nie muszą Państwo martwić się również o swój samochód w czasie krótkiego i długiego wyjazdu. Wygoda, jaką daje możliwość pozostawienia auta na jednym z chronionych miejsc postojowych placu Flota, to gwarancja wolnej od problemów i beztroskiej głowy na wakacjach. Nasza konkurencyjna oferta spełni potrzeby każdego podróżnika, poszukującego taniego parkingu przy lotnisku Pyrzowice. Obsługa parkingu Flota dba o komfort każdego klienta, podchodząc do jego oczekiwań i potrzeb indywidualnie.

Najtańszy parking przy lotnisku Pyrzowice

Przygotowując podróż lotniczą z Katowic, warto zastanowić się, gdzie pozostawić swoje auto. Parking Flota przy lotnisku Pyrzowice jest najlepszą propozycją dla wszystkich poszukujących najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz najniższych cen. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować miejsce parkingowe, aby mieć całkowitą pewność, że będzie ono czekało na Was po przyjeździe na miejsce. Flota to parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Dla stałych Klientów oferujemy ciekawe rabaty. Jeśli podróżujesz samolotem z Katowic, parking Flota przy lotnisku Pyrzowice jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Frazy powiązane:

Parking przy lotnisku Pyrzowice
Parking przy lotnisku w PyrzowicachDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon