Parking Flota - Lotnisko Katowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking przy lotnisku Pyrzowice w Pyrzowicach

Podróżując samolotem z Katowic skorzystaj z najtańszego parkingu samochodowego. Flota, parking przy lotnisku Pyrzowice to miejsce, w którym Twoje auto będzie całkowicie bezpieczne. Gwarantujemy 24-godzinny monitoring przez 7 dni w tygodniu. Dla samochodów wymagających najwyższej ochrony, parking przy lotnisku w Pyrzowicach oferuje miejsca garażowane. Parking Flota przy lotnisku Pyrzowice położony jest zaledwie 400 metrów od lotniska, dzięki czemu transport do terminala jest szybki i wygodny. Dla naszych Klientów oferujemy między innymi wygodne i bezpieczne foteliki dziecięce na czas transportu na lotnisko, możliwość wsparcia w przypadku problemów z rozruchem auta, a przede wszystkim całodobowy strzeżony parking przy lotnisku Pyrzowice w doskonałej lokalizacji. Oferujemy usługi parkingowe dla osób prywatnych oraz firm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Parking Flota przy lotnisku w Pyrzowicach to najlepsza opcja dla Twojego auta.

Najtańszy parking przy lotnisku Pyrzowice


Przygotowując podróż lotniczą z Katowic warto zastanowić się, gdzie pozostawić swoje auto. Parking Flota przy lotnisku Pyrzowice jest najlepszą propozycją dla wszystkich poszukujących najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz najniższych cen. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować miejsce parkingowe, aby mieć całkowitą pewność, że będzie ono czekało na Was po przyjeździe na miejsce. Flota to parking przy lotnisku w Pyrzowicach oferujący najniższy poziom cen, rozpoczynający się już od 30 zł za dobę. Dla stałych Klientów oferujemy ciekawe rabaty. Jeśli podróżujesz samolotem z Katowic, parking Flota przy lotnisku Pyrzowice jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Frazy powiązane:

Parking przy lotnisku Pyrzowice
Parking przy lotnisku w PyrzowicachDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu Katowice - Pyrzowice

Czas postoju Cena
1 dzień 30 zł
2 dni 30 zł
3 dni 35 zł
4 dni 40 zł
5 dni 45 zł
6 dni 50 zł
7 dni 50 zł
Czas postoju Cena
8 dni 55 zł
9 dni 60 zł
10 dni 65 zł
11 dni 70 zł
12 dni 75 zł
13 dni 80 zł
14 dni 85 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon