Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Ile kosztuje parking na lotnisku w Pyrzowicach

Pytanie ile kosztuje parking na lotnisku Pyrzowicach, zadają sobie często osoby podróżujące z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W powszechnej opinii parkowanie w pobliżu lotniska uznawane jest za kosztowny wydatek, zwiększający znacznie budżet, który należy przeznaczyć na wakacyjny wyjazd. Dla turystów, którzy nie lubią przepłacać, powstał nasz parking.

Parking Flota w Pyrzowicach to rozwiązanie na uciążliwe, długie podróże. Nowoczesny obiekt umiejscowiony niecałe 400 m od lotniska umożliwi Ci dotarcie na odprawę bez zbędnych przesiadek na busy. Przyjeżdżasz swoim własnym samochodem, nasza obsługa parkuje go na wcześniej zarezerwowane przez Ciebie miejsce, a potem możesz beztrosko udać się na wymarzone wakacje. Teren parkingu jest utwardzony i oświetlony, co sprawia, że podróż na lotnisko z uciążliwej staje się przyjemna. To gwarancja dużego komfortu dla rodzin podróżujących z dziećmi, wózkami lub walizkami na kółkach, a także wszystkich, którzy nie chcą martwić się o stan nawierzchni niezależnie od warunków pogodowych oraz pory dnia i nocy.

Internetowo możesz szybko i intuicyjnie zarezerwować miejsce na nawet najdłuższe wyjazdy.

Nie musisz martwić nadmierną ilością formalności, aby mieć gwarancje miejsca postojowego – każdy Klient otrzymuje mailowe potwierdzenie swojego zamówienia w ciągu 30 minut. Rezerwacja online niesie za sobą jeszcze inne korzyści. Oprócz wygody, wynikającej z dostępności systemu zamawiania miejsca w każdym miejscu na świecie i o dowolnej godzinie, dla użytkowników rezerwujących online przygotowaliśmy bonusową zniżkę oraz możliwość samodzielnego wyboru miejsca. Dzięki temu, w przypadku wolnych miejsc parkingowych możesz wybrać najbardziej dogodne dla siebie i swoich pasażerów, a przy następnej podróży cieszyć się jeszcze tańszym miejscem postojowym, dla komfortu wszystkich podróżujących parking Flota oferuje również możliwość telefonicznej rezerwacji miejsca.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Pyrzowicach?

Parking na lotnisku w Pyrzowicach kosztuje 35 zł za pierwszą dobę od maja, a od października – 30 zł. Za każdą kolejną dobę płacisz jedynie 5 zł, a w przypadku postojów dłuższych niż 14 dni oferowane są atrakcyjne zniżki.

Rabaty dostępne są również dla osób, którzy regularnie latają z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice i korzystają z parkingu Flota.

Pracownikom podróżującym służbowo możemy na życzenie wystawić fakturę VAT za okazaniem numeru NIP. W cenie jest całodobowa obsługa, która pomoże Ci w kryzysowych sytuacjach, dzięki zaopatrzeniu w kable rozruchowe oraz monitoring Full HD. Taki poziom ochrony nie tylko gwarantuje odstraszenie potencjalnych złodziei, ale też błyskawiczną reakcję przy awaryjnych wypadkach. Dodatkowo nagrania są archiwizowane wraz z dźwiękiem, więc każde Twoje wątpliwości mogą być natychmiast rozwiane za pomocą kilku kliknięć.

Zadbaj o swój komfort

Parking na lotnisku w Pyrzowicach gwarantuje niski koszt postoju i wygodę posiadanego samochodu w kluczowym momencie Twojej podróży. Czynny 24/7 przez cały rok stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, umożliwiając Ci beztroskie wakacje. Długoterminowy parking Flota przy lotnisku w Pyrzowicach to dobry wybór na każdy wyjazd.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Czas postoju Cena od 1 października do 31 maja Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 40 zł 40 zł
2 dni 40 zł 40 zł
3 dni 40 zł 45 zł
4 dni 40 zł 50 zł
5 dni 45 zł 55 zł
6 dni 50 zł 60 zł
7 dni 50 zł 60 zł
8 dni 55 zł 65 zł
9 dni 60 zł 70 zł
10 dni 65 zł 75 zł
11 dni 70 zł 80 zł
12 dni 75 zł 85 zł
13 dni 80 zł 90 zł
14 dni 85 zł 95 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon