Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Tani, najtańszy parking Pyrzowice

Podróże lotnicze stały się najwygodniejszym i wyjątkowo korzystnym cenowo sposobem na przemieszczanie się zarówno na trasach międzynarodowych, jak i krajowych. Większość lotnisk jest jednak położonych poza miastami, często w sporej odległości. Powstaje zatem kłopot dotarcia na lot na czas. Dla ułatwienia podróży powstał parking Flota. Położony zaledwie 400 metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice Flota to najtańszy parking lotniska Pyrzowice. Jeśli wybierasz się w podróż służbową, na wakacje, w odwiedziny i wylatujesz z Katowic, tani parking Pyrzowice to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Parking Flota oferuje wszystkim podróżującym kompleksową obsługę parkingową. Pozostaw swoje auto na najtańszym parkingu w Pyrzowicach. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo oraz komfortową lokalizację. W ramach naszych usług oferujemy szybki i bezpieczny transport pod drzwi terminala. Flota to w pełni bezpieczny, najtańszy parking w Pyrzowicach. Gwarantujemy całodobową ochronę oraz stały monitoring 24h/7.Nagrania w jakości full HD oraz z dźwiękiem, przechowywane są przez długi czas, dzięki czemu Państwa samochód jest w pełni bezpieczny, a każda wątpliwość może być szybko wyjaśniona.

Jak tanio dojechać na lotnisko?

Niezależnie od tego, z jakiego miejsca rozpoczyna się podróż, dojazd na lotnisko to z jedno z głównych logistycznych wyzwań stojących przed każdym podróżnym. Lotniska najczęściej usytuowane są w dużej odległości od ośrodków miejskich, z tego względu podróż transportem publicznym może być znacząco utrudnione. Dojazd samochodem to najbardziej komfortowe rozwiązanie w takiej sytuacji. Możliwość pozostawienia własnego auta na tanim parkingu Flota w Pyrzowicach zapewnia wygodna podróż bez zmartwień.

Kompleksowa obsługa – Flota, tani parking Pyrzowice

Najlepsza lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny. Tani parking Pyrzowice oferuje najkorzystniejsze warunki dla krótko i długoterminowego postoju. Nasz monitorowany 24 godziny na dobę, bezpieczny parking to gwarancja doskonałej lokalizacji oraz kompleksowej obsługi podróżujących. W ramach naszych usług otrzymacie Państwo wygodny i szybki transport na lotnisko o każdej porze, a także niezbędną pomoc w przypadku awarii auta. Nasz samochód przystosowany jest do przewozu dzieci, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników podróży. Problemu nie stanowi również pogoda. Powierzchnia naszego najtańszego parkingu w Pyrzowicach jest utwardzona, w związku z czym nie trzeba się martwić o komfort swój i swoich pasażerów w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a podróż z wózkiem i walizkami na kółkach nie będzie wyzwaniem. Również podróże w trakcie zimy nie stanowią problemu. Częste problemy z uruchomieniem silnika po długim postoju w niskich temperaturach nasi pracownicy naprawiają od ręki, oferując kable rozruchowe. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, a sympatyczna obsługa naszego parkingu zadba o Państwa komfort.

Nasze usługi zarezerwować można telefonicznie. Minimalna ilość formalności i dostępność od ręki, z każdego miejsca na ziemi, to niewątpliwa zaleta taniego parkingu w Pyrzowicach.

Tani parking Pyrzowice to najlepsza propozycja dla osób prywatnych oraz firm i flot pojazdów.

Nasze usługi zarezorwać można telefonicznie. Minimalna ilość formalności i dostępność rezerwacji od ręki z każdego miejsca na ziemi to niewątpliwa korzyść taniego parkingu w Pyrzowicach.

Oferujemy najkorzystniejsze warunki i ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i kontaktu z nami.

Frazy powiązane:

Tani parking Pyrzowice
Najtańszy parking PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon