Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Tani, najtańszy parking Pyrzowice

Podróże lotnicze stały się najwygodniejszym i wyjątkowo korzystnym cenowo sposobem na przemieszczanie się zarówno na trasach międzynarodowych, jak i krajowych. Większość lotnisk jest jednak położonych poza miastami, często w sporej odległości. Powstaje zatem kłopot dotarcia na lot na czas. Dla ułatwienia podróży powstał parking Flota. Położony zaledwie 400 metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice Flota to najtańszy parking lotniska Pyrzowice. Jeśli wybierasz się w podróż służbową, na wakacje, w odwiedziny i wylatujesz z Katowic, tani parking Pyrzowice to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Parking Flota oferuje wszystkim podróżującym kompleksową obsługę parkingową. Pozostaw swoje auto na najtańszym parkingu w Pyrzowicach. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo oraz komfortową lokalizację. W ramach naszych usług oferujemy szybki i bezpieczny transport pod drzwi terminala. Flota to w pełni bezpieczny, najtańszy parking w Pyrzowicach. Gwarantujemy całodobową ochronę oraz stały monitoring 24h/7.Nagrania w jakości full HD oraz z dźwiękiem, przechowywane są przez długi czas, dzięki czemu Państwa samochód jest w pełni bezpieczny, a każda wątpliwość może być szybko wyjaśniona.

Jak tanio dojechać na lotnisko?

Niezależnie od tego, z jakiego miejsca rozpoczyna się podróż, dojazd na lotnisko to z jedno z głównych logistycznych wyzwań stojących przed każdym podróżnym. Lotniska najczęściej usytuowane są w dużej odległości od ośrodków miejskich, z tego względu podróż transportem publicznym może być znacząco utrudnione. Dojazd samochodem to najbardziej komfortowe rozwiązanie w takiej sytuacji. Możliwość pozostawienia własnego auta na tanim parkingu Flota w Pyrzowicach zapewnia wygodna podróż bez zmartwień.

Kompleksowa obsługa – Flota, tani parking Pyrzowice

Najlepsza lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny. Tani parking Pyrzowice oferuje najkorzystniejsze warunki dla krótko i długoterminowego postoju. Nasz monitorowany 24 godziny na dobę, bezpieczny parking to gwarancja doskonałej lokalizacji oraz kompleksowej obsługi podróżujących. W ramach naszych usług otrzymacie Państwo wygodny i szybki transport na lotnisko o każdej porze, a także niezbędną pomoc w przypadku awarii auta. Nasz samochód przystosowany jest do przewozu dzieci, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników podróży. Problemu nie stanowi również pogoda. Powierzchnia naszego najtańszego parkingu w Pyrzowicach jest utwardzana, w związku z czym nie trzeba się martwić o komfort swój i swoich pasażerów w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a podróż z wózkiem i walizkami na kółkach nie będzie wyzwaniem. Również podróże w takcie zimy nie stanowią problemu. Częste problemy z uruchomieniem silnika po długim postoju w niskich temperaturach nasi pracownicy naprawiają od ręki, oferując kable rozruchowe. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, a sympatyczna obsługa naszego parkingu zadba o Państwa komfort.

Nasze usługi zarezerwować można online. Minimalna ilość formalności i dostępność od ręki, z każdego miejsca na ziemi, to niewątpliwa zaleta taniego parkingu w Pyrzowicach.

Tani parking Pyrzowice to najlepsza propozycja dla osób prywatnych oraz firm i flot pojazdów.

Nasze usługi zarezorwać można online. Minimalna ilość formalności i dostępność rezerwacji od ręki z każdego miejsca na ziemi to niewątpliwa korzyść taniego parkingu w Pyrzowicach.

Oferujemy najkorzystniejsze warunki i ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i kontaktu z nami.

Frazy powiązane:

Tani parking Pyrzowice
Najtańszy parking PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Aktualizacja cennika: 1 czerwca 2021

Czas postoju ZIMA: Cena od 1 października do 31 maja LATO: Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 50 zł 50 zł
2 dni 55 zł 55 zł
3 dni 60 zł 60 zł
4 dni 70 zł 70 zł
5 dni 80 zł 80 zł
6 dni 90 zł 90 zł
7 dni 100 zł 100 zł
8 dni 100 zł 100 zł
9 dni 110 zł 110 zł
10 dni 120 zł 120 zł
11 dni 130 zł 130 zł
12 dni 140 zł 140 zł
13 dni 150 zł 150 zł
14 dni 160 zł 160 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon