Parking Flota - Lotnisko Katowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Tani, najtańszy parking Pyrzowice

Podróże lotnicze stały się najwygodniejszym i wyjątkowo korzystnym cenowo sposobem na przemieszczanie się zarówno na trasach międzynarodowych, jak i krajowych. Większość lotnisk jest jednak położonych poza miastami, często w sporej odległości. Powstaje zatem kłopot dotarcia na lot na czas. Dla ułatwienia podróży powstał parking Flota. Położony zaledwie 400 metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice Flota to najtańszy parking lotniska Pyrzowice. Jeśli wybierasz się w podróż służbową, na wakacje, w odwiedziny i wylatujesz z Katowic, tani parking Pyrzowice to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Parking Flota oferuje wszystkim podróżującym kompleksową obsługę parkingową. Pozostaw swoje auto na najtańszym parkingu w Pyrzowicach. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo oraz komfortową lokalizację. W ramach naszych usług oferujemy szybki i bezpieczny transport pod drzwi terminala. Flota to w pełni bezpieczny, najtańszy parking w Pyrzowicach. Gwarantujemy całodobową ochronę oraz stały monitoring 24h/7.

Kompleksowa obsługa – Flota, tani parking Pyrzowice


Najlepsza lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny. Tani parking Pyrzowice oferuje najkorzystniejsze warunki dla krótko i długoterminowego postoju. Nasz monitorowany 24 godziny na dobę, bezpieczny parking to gwarancja doskonałej lokalizacji oraz kompleksowej obsługi podróżujących. W ramach naszych usług otrzymacie Państwo wygodny i szybki transport na lotnisko o każdej porze, a także niezbędną pomoc w przypadku awarii auta. Dla wymagających Klientów przygotowaliśmy miejsca garażowane. Dzięki temu Wasze samochody będą zabezpieczone przed warunkami zewnętrznymi. Tani parking Pyrzowice to najlepsza propozycja dla osób prywatnych oraz firm i flot pojazdów. Oferujemy najkorzystniejsze warunki i ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i kontaktu z nami.

Frazy powiązane:

Tani parking Pyrzowice
Najtańszy parking PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu Katowice - Pyrzowice

Czas postoju Cena
1 dzień 30 zł
2 dni 30 zł
3 dni 35 zł
4 dni 40 zł
5 dni 45 zł
6 dni 50 zł
7 dni 50 zł
Czas postoju Cena
8 dni 55 zł
9 dni 60 zł
10 dni 65 zł
11 dni 70 zł
12 dni 75 zł
13 dni 80 zł
14 dni 85 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon