Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Tani, najtańszy parking Pyrzowice

Podróże lotnicze stały się najwygodniejszym i wyjątkowo korzystnym cenowo sposobem na przemieszczanie się zarówno na trasach międzynarodowych, jak i krajowych. Większość lotnisk jest jednak położonych poza miastami, często w sporej odległości. Powstaje zatem kłopot dotarcia na lot na czas. Dla ułatwienia podróży powstał parking Flota. Położony zaledwie 400 metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice Flota to najtańszy parking lotniska Pyrzowice. Jeśli wybierasz się w podróż służbową, na wakacje, w odwiedziny i wylatujesz z Katowic, tani parking Pyrzowice to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Parking Flota oferuje wszystkim podróżującym kompleksową obsługę parkingową. Pozostaw swoje auto na najtańszym parkingu w Pyrzowicach. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo oraz komfortową lokalizację. W ramach naszych usług oferujemy szybki i bezpieczny transport pod drzwi terminala. Flota to w pełni bezpieczny, najtańszy parking w Pyrzowicach. Gwarantujemy całodobową ochronę oraz stały monitoring 24h/7.Nagrania w jakości full HD oraz z dźwiękiem, przechowywane są przez długi czas, dzięki czemu Państwa samochód jest w pełni bezpieczny, a każda wątpliwość może być szybko wyjaśniona.

Jak tanio dojechać na lotnisko?

Niezależnie od tego, z jakiego miejsca rozpoczyna się podróż, dojazd na lotnisko to z jedno z głównych logistycznych wyzwań stojących przed każdym podróżnym. Lotniska najczęściej usytuowane są w dużej odległości od ośrodków miejskich, z tego względu podróż transportem publicznym może być znacząco utrudnione. Dojazd samochodem to najbardziej komfortowe rozwiązanie w takiej sytuacji. Możliwość pozostawienia własnego auta na tanim parkingu Flota w Pyrzowicach zapewnia wygodna podróż bez zmartwień.

Kompleksowa obsługa – Flota, tani parking Pyrzowice

Najlepsza lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny. Tani parking Pyrzowice oferuje najkorzystniejsze warunki dla krótko i długoterminowego postoju. Nasz monitorowany 24 godziny na dobę, bezpieczny parking to gwarancja doskonałej lokalizacji oraz kompleksowej obsługi podróżujących. W ramach naszych usług otrzymacie Państwo wygodny i szybki transport na lotnisko o każdej porze, a także niezbędną pomoc w przypadku awarii auta. Nasz samochód przystosowany jest do przewozu dzieci, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników podróży. Problemu nie stanowi również pogoda. Powierzchnia naszego najtańszego parkingu w Pyrzowicach jest utwardzana, w związku z czym nie trzeba się martwić o komfort swój i swoich pasażerów w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a podróż z wózkiem i walizkami na kółkach nie będzie wyzwaniem. Również podróże w takcie zimy nie stanowią problemu. Częste problemy z uruchomieniem silnika po długim postoju w niskich temperaturach nasi pracownicy naprawiają od ręki, oferując kable rozruchowe. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, a sympatyczna obsługa naszego parkingu zadba o Państwa komfort.

Nasze usługi zarezerwować można online. Minimalna ilość formalności i dostępność od ręki, z każdego miejsca na ziemi, to niewątpliwa zaleta taniego parkingu w Pyrzowicach.

Dla wymagających Klientów przygotowaliśmy miejsca garażowane. Dzięki temu Wasze samochody będą zabezpieczone przed warunkami zewnętrznymi. Tani parking Pyrzowice to najlepsza propozycja dla osób prywatnych oraz firm i flot pojazdów.

Nasze usługi zarezorwać można online. Minimalna ilość formalności i dostępność rezerwacji od ręki z każdego miejsca na ziemi to niewątpliwa korzyść taniego parkingu w Pyrzowicach.

Oferujemy najkorzystniejsze warunki i ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i kontaktu z nami.

Frazy powiązane:

Tani parking Pyrzowice
Najtańszy parking PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Czas postoju Cena od 1 października do 31 maja Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 30 zł 35 zł
2 dni 30 zł 40 zł
3 dni 35 zł 45 zł
4 dni 40 zł 50 zł
5 dni 45 zł 55 zł
6 dni 50 zł 60 zł
7 dni 50 zł 60 zł
8 dni 55 zł 65 zł
9 dni 60 zł 70 zł
10 dni 65 zł 75 zł
11 dni 70 zł 80 zł
12 dni 75 zł 85 zł
13 dni 80 zł 90 zł
14 dni 85 zł 95 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon