Parking Flota - Lotnisko Katowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking lot near Katowice airport

Położony w najbliższej okolicy lotniska Pyrzowice parking lot near Katowice airport Flota powstał w celu ułatwienia podróżującym transportu oraz zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa pozostawionym na czas podróży autom. Pasażerowie nawet najdłuższych lotów pozostawiając swój samochód na naszym parkingu przy lotnisku Katowice nie muszą się o nic martwić. Oferujemy pełną, 24-godzinną ochronę przez 365 dni w roku. Nasz parking lot near Katowice air port obsługujący lotnisko Katowice wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do monitoringu w wysokiej rozdzielczości. Nagrania przechowujemy bardzo długo, dzięki czemu gwarantujemy pełne bezpieczeństwo samochodu nawet podczas długiej podróży. Parking Flota oferuje najniższe ceny postoju długoterminowego dla samochodów prywatnych, służbowych, a także flot pojazdów. Korzystając z naszej oferty otrzymacie Państwo wygodny i szybki transport na lotnisko, pełne bezpieczeństwo, a także najlepsze ceny.

Parking dla lotniska Katowice


Flota to prywatny parking lot near Katowice airport obsługujący lotnisko Katowice. Oferujemy najniższe ceny oraz kompleksowe usługi, zarówno dotyczące transportu na i z lotniska, jak również precyzyjny monitoring i ochronę pojazdów 24 godziny na dobę. Decydując się na pozostawienie samochodu na naszym parkingu, możecie Państwo być pewni całkowitego bezpieczeństwa Waszego pojazdu, co pozwoli Wam odetchnąć podczas wakacji lub skupić się na celu biznesowego wyjazdu. Oszczędzaj czas, pieniądze i nerwy, korzystając z oferty parkingu Flota. Parking lot near Katowice airport dla lotniska Pyrzowice Flota to pewność i solidność dla firm i osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz rezerwacji miejsca na najlepszym i najbardziej bezpiecznym parkingu na lotnisku Katowice. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo wyjątkowo zadowoleni z naszych kompleksowych usług.

Frazy powiązane:

Parking lot near Katowice airportDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu Katowice - Pyrzowice

Czas postoju Cena
1 dzień 30 zł
2 dni 30 zł
3 dni 35 zł
4 dni 40 zł
5 dni 45 zł
6 dni 50 zł
7 dni 50 zł
Czas postoju Cena
8 dni 55 zł
9 dni 60 zł
10 dni 65 zł
11 dni 70 zł
12 dni 75 zł
13 dni 80 zł
14 dni 85 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon