Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Bezpieczny parking Pyrzowice

Dojazd taksówką na lotnisko może spowodować ogromny stres. Koszty za kilometr poza miastem stają się nieproporcjonalnie wyższe od kosztów paliwa. Dodatkowo pośpiech przy wysiadaniu albo długie oczekiwanie aż pojazd dojedzie na miejsce sprawiają, że podróż, która mogłaby być bezproblemowa, staje się przynajmniej uciążliwa. Alternatywą jest strzeżony parking, na którym możesz zostawić swój samochód na czas trwania wyjazdu i odebrać bezpośrednio po powrocie.

Ochrona Twojego pojazdu w najwyższej jakości

Parking Flota przy lotnisku Pyrzowice Katowice jest idealnym połączeniem wygody i bezpieczeństwa. Wiemy jakim wyzwaniem logistycznym, może być samodzielna organizacja zagranicznej podróży. Z tego powodu dbamy o komfort dojazdu na lotnisko, a także o każdy aspekt związany z czasowym pozostawieniem samochodu.

Wyposażony w monitoring wysokiej jakości Full HD wraz z długim czasem archiwizowania nagrań daje poczucie, że posiadany samochód jest pod pełną ochroną. Bezpieczny parking w Pyrzowicach gwarantuje, że każda najmniejsza próba kradzieży będzie natychmiast wyłapana i zarejestrowana. Samo oświetlenie i ogrodzenie murem odstrasza potencjalnych złodziei i pozwala pracownikom na dokładną obserwację wchodzących i opuszczających teren.

Bezpieczeństwo w dobrej cenie

Motywacją do powstania bezpiecznego parkingu Flota była chęć maksymalnego usprawnienia podróży pasażerom latającym z lotniska Katowice Pyrzowice. Nasz parking zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w doskonałej cenie. Opłata za postój naliczana jest w systemie dobowym, dzięki czemu niekonieczne jest wykupowanie drogiego, długoterminowego abonamentu. Nasi Klienci płacą jedynie za czas, w którym rzeczywiście korzystają z parkingu, co gwarantuje dużą oszczędność pieniędzy. Dla zapalonych podróżników, biznesmenów oraz innych osób podróżujących regularnie niezależnie od celu, nasza firma proponuje atrakcyjne zniżki. Telefoniczna rezerwacja umożliwia zamówienie miejsca postojowego w wygodny sposób. Z chęcią odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Bezpieczeństwo na całą podróż

Dzięki idealnej lokalizacji, bezpieczny parking w Pyrzowicach znajduje się mniej niż 400m od lotniska, przez co nie musisz się martwić o dojazdy busami. Dodatkowo pracownicy oferują pomoc w sytuacjach awaryjnych, np. gdy samochód nie może odpalić po za długim postoju. Na terenie są dostępne kable rozruchowe i foteliki do przewodu dzieci, co wzniesie bezpieczeństwo na nowy poziom. Parking Flota dba nie tylko o samochód, ale też o Twoją podróż – całodobowa pomoc i niskie koszty postoju czynią go bezkonkurencyjnym na rynku.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon