Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Bezpieczny parking Pyrzowice

Dojazd taksówką na lotnisko może spowodować ogromny stres. Koszty za kilometr poza miastem stają się nieproporcjonalnie wyższe od kosztów paliwa. Dodatkowo pośpiech przy wysiadaniu albo długie oczekiwanie aż pojazd dojedzie na miejsce sprawiają, że podróż, która mogłaby być bezproblemowa, staje się przynajmniej uciążliwa. Alternatywą jest strzeżony parking, na którym możesz zostawić swój samochód na czas trwania wyjazdu i odebrać bezpośrednio po powrocie.

Ochrona Twojego pojazdu w najwyższej jakości

Parking Flota przy lotnisku Pyrzowice Katowice jest idealnym połączeniem wygody i bezpieczeństwa. Wiemy jakim wyzwaniem logistycznym, może być samodzielna organizacja zagranicznej podróży. Z tego powodu dbamy o komfort dojazdu na lotnisko, a także o każdy aspekt związany z czasowym pozostawieniem samochodu.

Wyposażony w monitoring wysokiej jakości Full HD wraz z długim czasem archiwizowania nagrań z dźwiękiem daje poczucie, że posiadany samochód jest pod pełną ochroną. Bezpieczny parking w Pyrzowicach gwarantuje, że każda najmniejsza próba kradzieży będzie natychmiast wyłapana i zarejestrowana. Samo oświetlenie i ogrodzenie murem odstrasza potencjalnych złodziei i pozwala pracownikom na dokładną obserwację wchodzących i opuszczających teren.

Bezpieczeństwo w dobrej cenie

Motywacją do powstania bezpiecznego parkingu Flota była chęć maksymalnego usprawnienia podróży pasażerom latającym z lotniska Katowice Pyrzowice. Nasz parking zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w doskonałej cenie. Opłata za postój naliczana jest w systemie dobowym, dzięki czemu niekonieczne jest wykupowanie drogiego, długoterminowego abonamentu. Nasi Klienci płacą jedynie za czas, w którym rzeczywiście korzystają z parkingu, co gwarantuje dużą oszczędność pieniędzy. Dla zapalonych podróżników, biznesmenów oraz innych osób podróżujących regularnie niezależnie od celu, nasza firma proponuje atrakcyjne zniżki. Na rabat na kolejną podróż liczyć mogą także Klienci rezerwujący miejsce online. System internetowej rezerwacji umożliwia zamówienie miejsca postojowego w wygodny sposób, z każdego miejsca na świecie i w dowolnym momencie, 24 godziny na dobę. Każdy Klient zamawiający miejsce postojowe online otrzymuje mailowe potwierdzenie w ciągu 30 minut. Kolejną zaletą internetowej rezerwacji jest także możliwość wyboru najbardziej dogodnego dla Państwa miejsca, w przypadku dostępności wolnych miejsc. Dbając o komfort każdego klienta, oferujemy również możliwość telefonicznego zamówienia miejsca. Z chęcią odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Bezpieczeństwo na całą podróż

Dzięki idealnej lokalizacji, bezpieczny parking w Pyrzowicach znajduje się mniej niż 400m od lotniska, przez co nie musisz się martwić o dojazdy busami. Dodatkowo pracownicy oferują pomoc w sytuacjach awaryjnych, np. gdy samochód nie może odpalić po za długim postoju. Na terenie są dostępne kable rozruchowe i foteliki do przewodu dzieci, co wzniesie bezpieczeństwo na nowy poziom. Parking Flota dba nie tylko o samochód, ale też o Twoją podróż – całodobowa pomoc i niskie koszty postoju czynią go bezkonkurencyjnym na rynku.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Czas postoju Cena od 1 października do 31 maja Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 40 zł 40 zł
2 dni 40 zł 40 zł
3 dni 40 zł 45 zł
4 dni 40 zł 50 zł
5 dni 45 zł 55 zł
6 dni 50 zł 60 zł
7 dni 50 zł 60 zł
8 dni 55 zł 65 zł
9 dni 60 zł 70 zł
10 dni 65 zł 75 zł
11 dni 70 zł 80 zł
12 dni 75 zł 85 zł
13 dni 80 zł 90 zł
14 dni 85 zł 95 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon