Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking długoterminowy Pyrzowice

Dojazd na lotnisko dla większości wiąże się z długą jazdą taksówką z wysokim kosztem za każdy kilometr poza miastem, a potem stresem z szukaniem miejsca albo wysiadaniem w pośpiechu. Przez długi czas nie było lepszej alternatywy na wygodny początek podróży, ale obecnie możesz wykorzystać swój własny samochód. W ten sposób sam wybierasz kiedy i jak chcesz wyjechać i nigdy nie musisz martwić się o miejsce. Parking długoterminowy w Pyrzowicach zapewnia komfort na Twoich warunkach.

Niezależnie czy szukasz parkingu długoterminowego, czy zaledwie na dwa dni, nasz parking Flota przy lotnisku w Pyrzowicach zarezerwujesz w dogodnym dla Ciebie czasie, gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu nie musisz martwić się o kłopoty z parkowaniem, a ponadto otrzymujesz dodatkowe bonusy. Dla każdego kierowcy zapewne dużym udogodnień jest samodzielne wybranie miejsca do parkowania. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki, dzięki czemu częste podróże stają się jeszcze tańszą przyjemnością.

Całodobowa obsługa zadba o satysfakcję najbardziej wymagających klientów

Rezerwacja telefoniczna jest błyskawiczna, a po dojeździe na miejsce pracownicy służą pomocą przy parkowaniu, zaoszczędzając Twój cenny czas w ostatnich chwilach przed podróżą. Niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych, komfort podróży zapewnia także utwardzana powierzchnia długoterminowego parkingu Flota w Pyrzowicach, dzięki której wygodna jest nawet podróż z wózkiem i walizkami na kółkach.

Dodatkowo pracownicy służą pomocą w sytuacjach kryzysowych i są wyposażeni w kable rozruchowe, gdyby samochód nie chciał ruszyć przez dłuższego postoju.

Parking długoterminowy - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dzięki monitoringowi Full HD Twój samochód pozostanie pod całodobową ochroną, a nasi pracownicy będą w stanie zadbać o brak niefortunnych wypadków i zapobiec wszelkim kradzieżom. Podstawą ochronę stanowi już mur oddzielający nasz parking długoterminowy w Pyrzowicach, a oświetlenie i utwardzenie terenu dodatkowo przyczynia się do Twojego komfortu.

Parking na długi i krótki postój

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnego, komfortowego i niedrogiego długoterminowego parkingu samochodowego przy lotnisku w Pyrzowiacach.

Na naszym parkingu płacisz jedynie za czas faktycznego postoju. Nie wymagamy kupowania kosztownego abonamentu, nawet przy dłuższym postoju. Z tego powodu to dobry wybór w czasie każdej podróży, niezależnie od długości wyjazdu.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 80 zł
2 dni 90 zł
3 dni 100 zł
4 dni 100 zł
5 dni 120 zł
6 dni 130 zł
7 dni 140 zł
8 dni 140 zł
9 dni 150 zł
10 dni 160 zł
11 dni 170 zł
12 dni 180 zł
13 dni 190 zł
14 dni 200 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon