Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking długoterminowy Pyrzowice

Dojazd na lotnisko dla większości wiąże się z długą jazdą taksówką z wysokim kosztem za każdy kilometr poza miastem, a potem stresem z szukaniem miejsca albo wysiadaniem w pośpiechu. Przez długi czas nie było lepszej alternatywy na wygodny początek podróży, ale obecnie możesz wykorzystać swój własny samochód. W ten sposób sam wybierasz kiedy i jak chcesz wyjechać i nigdy nie musisz martwić się o miejsce. Parking długoterminowy w Pyrzowicach zapewnia komfort na Twoich warunkach.

Dodatkowym udogodnieniem zapewniającym jeszcze większą wygodę jest możliwość rezerwacji miejsca parkingowego online. Niezależnie czy szukasz parkingu długoterminowego, czy zaledwie na dwa dni, nasz parking Flota przy lotnisku w Pyrzowicach zarezerwujesz w dogodnym dla Ciebie czasie, gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu nie musisz martwić się o kłopoty z parkowaniem, a ponadto otrzymujesz dodatkowe bonusy. Dla każdego kierowcy zapewne dużym udogodnień jest samodzielne wybranie miejsca do parkowania. W przypadku, gdy nasz parking nie jest w pełni zapełniony, otrzymujesz taką możliwość, w momencie wcześniejszej rezerwacji przez naszą stronę Internetową. Za pomoc we wcześniejszej organizacji miejsc na naszym parkingu, oferujemy także zniżkę na postój w czasie kolejnego wyjazdu. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki, dzięki czemu częste podróże stają się jeszcze tańszą przyjemnością.

Całodobowa obsługa zadba o satysfakcję najbardziej wymagających klientów

Rezerwacja internetowa jest błyskawiczna, a po dojeździe na miejsce pracownicy służą pomocą przy parkowaniu, zaoszczędzając Twój cenny czas w ostatnich chwilach przed podróżą. Do dyspozycji są miejsca zadaszone, które w szczególności będą chronić auto przed deszczem, upałami i śniegiem. Niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych, komfort podróży zapewnia także utwardzana powierzchnia długoterminowego parkingu Flota w Pyrzowicach, dzięki której wygodna jest nawet podróż z wózkiem i walizkami na kółkach.

Postój w pierwszej dobie kosztuje 30 zł do maja i 35 zł w sezonie, a każda kolejna doba kosztuje jedynie 5 zł. Dodatkowo pracownicy służą pomocą w sytuacjach kryzysowych i są wyposażeni w kable rozruchowe, gdyby samochód nie chciał ruszyć przez dłuższego postoju.

Parking długoterminowy - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dzięki monitoringowi Full HD Twój samochód pozostanie pod całodobową ochroną, a nasi pracownicy będą w stanie zadbać o brak niefortunnych wypadków i zapobiec wszelkim kradzieżom. Podstawą ochronę stanowi już mur oddzielający nasz parking długoterminowy w Pyrzowicach, a oświetlenie i utwardzenie terenu dodatkowo przyczynia się do Twojego komfortu.

Parking na długi i krótki postój

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnego, komfortowego i niedrogiego długoterminowego parkingu samochodowego przy lotnisku w Pyrzowiacach.

Na naszym parkingu płacisz jedynie za czas faktycznego postoju. Nie wymagamy kupowania kosztownego abonamentu, nawet przy dłuższym postoju. Z tego powodu to dobry wybór w czasie każdej podróży, niezależnie od długości wyjazdu.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Czas postoju Cena od 1 października do 31 maja Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 40 zł 40 zł
2 dni 40 zł 40 zł
3 dni 40 zł 45 zł
4 dni 40 zł 50 zł
5 dni 45 zł 55 zł
6 dni 50 zł 60 zł
7 dni 50 zł 60 zł
8 dni 55 zł 65 zł
9 dni 60 zł 70 zł
10 dni 65 zł 75 zł
11 dni 70 zł 80 zł
12 dni 75 zł 85 zł
13 dni 80 zł 90 zł
14 dni 85 zł 95 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon