Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking lotnisko Katowice-Pyrzowice

Popularność podróży lotniczych rośnie z roku na rok. Linie lotnicze oraz biura turystyczne prześcigają się w oferowaniu wyjątkowo korzystnych połączeń. Liczba lotnisk, z których można wybrać się do najdalszego zakątka świata również rośnie. A co najważniejsze, ceny lotów zachęcają do podróży lotniczej. Co jednak zrobić z samochodem, kiedy wybieramy się na wakacje lub podróż biznesową? Najlepszym rozwiązaniem jest bez wątpienia parking w najbliższych okolicach lotniska oferujący niskie ceny i doskonałe warunki. Doskonałym przykładem jest Flota, parking przy lotnisku Katowice. Decydując się na podróż lotniczą z Katowic warto zapoznać się z możliwością pozostawienia auta na bezpiecznym, monitorowanym parkingu, gwarantującym całodobową ochronę i monitoring. Flota to parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice, zlokalizowany zaledwie 400 metrów od wejścia do terminala. Gwarantuje to oszczędność czasu. Ponadto Flota oferuje najniższe ceny parkingu. Lotnisko Katowice jest portem obsługującym prawie 4 mln pasażerów rocznie. Jest to bardzo popularny port lotniczy w południowej Polsce. Warto więc zapewnić sobie gwarancję bezpiecznego pozostawienia samochodu na czas podróży.

Jak tanio podróżować?

Tanie podróżowanie to przodujący trend w turystyce. Taki sposób zwiedzania świata umożliwia częste wyjazdy, dla których nawet niewielki budżet nie stanowi bariery. Znalezienie niedrogich biletów lotniczych w obecnych czasach nie stanowi problemu, jednak ich zakup to niejedyny aspekt, o który zatroszczyć trzeba się przed wyjazdem. Organizacja wyjazdu na własną rękę wiąże się z wieloma wyzwaniami logistycznymi. Jednym z nich jest dojazd na lotnisko, najczęściej oddalone od większych ośrodków miejskich nawet o kilkadziesiąt kilometrów. W jaki sposób dotrzeć więc na lotnisko na czas? Istnieje wiele możliwości, a jednym z nich jest transport pociągiem czy autobusem. Taki sposób dojazdu na lotnisko ma jednak dużo wad. Prawdopodobieństwo zagubienia bagażu lub opóźnień transportu publicznego, a efekcie ryzyko spóźnienia się na godzinę wylotu to największe z nich. Aby ograniczyć ryzyko zepsucia wymarzonego wyjazdu nieprzewidzianymi okolicznościami, dobrym wyborem jest samochód. Auto zapewnia możliwość przyjazdu o dowolnej godzinie, a także szybki powrót do domu po wakacyjnym wyjeździe. W powszechnej opinii taki sposób dojazdu na lotnisku nie mieście się jednak w ramach taniego wyjazdu – auto, którym przyjechaliśmy do portu lotniczego, należy zostawić na parkingu. Strefy do parkowania przy lotnisku często wiążą się z dużymi wydatkami. Alternatywą dla nich są prywatne parkingi, w tym najtańszy parking Fota w Pyrzowicach, dzięki, któremu komfortowy i niedrogi dojazd na lotnisko Katowice nie będzie stanowił już problemu.

Flota – najlepszy parking Katowice-Pyrzowice

Bardzo dobre warunki, najniższe ceny, gwarancja rezerwacji, szybki i bezproblemowy transport pod drzwi terminala. Wszystko to otrzymujesz, kontaktując się z parkingiem przy lotnisku Katowice. Flota kieruje swoje usługi dla osób indywidualnych oraz firm. Istnieje możliwość obsługi flot pojazdów. Jeżeli interesuje Cię parking dla Katowice-Pyrzowice, Flota jest idealnym miejscem. Kompleksowe usługi, doskonała lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny to pewność oszczędności, czasu, pieniędzy i stresu związanego z organizacją wylotu. Skontaktuj się z nami już teraz i zapewnij sobie komfort podróży.

Frazy powiązane:

Parking lotnisko Katowice-PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju LATO: Cena od 1 kwietnia do 30 września ZIMA: Cena od 1 października do 31 marca
1 dzień 60 zł 50 zł
2 dni 70 zł 55 zł
3 dni 80 zł 60 zł
4 dni 90 zł 70 zł
5 dni 100 zł 80 zł
6 dni 110 zł 90 zł
7 dni 120 zł 100 zł
8 dni 120 zł 100 zł
9 dni 130 zł 110 zł
10 dni 140 zł 120 zł
11 dni 150 zł 130 zł
12 dni 160 zł 140 zł
13 dni 170 zł 150 zł
14 dni 180 zł 160 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon