Parking Flota - Lotnisko Katowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking lotnisko Katowice-Pyrzowice

Popularność podróży lotniczych rośnie z roku na rok. Linie lotnicze oraz biura turystyczne prześcigają się w oferowaniu wyjątkowo korzystnych połączeń. Liczba lotnisk, z których można wybrać się do najdalszego zakątka świata również rośnie. A co najważniejsze, ceny lotów zachęcają do podróży lotniczej. Co jednak zrobić z samochodem, kiedy wybieramy się na wakacje lub podróż biznesową? Najlepszym rozwiązaniem jest bez wątpienia parking w najbliższych okolicach lotniska oferujący niskie ceny i doskonałe warunki. Doskonałym przykładem jest Flota, parking przy lotnisku Katowice. Decydując się na podróż lotniczą z Katowic warto zapoznać się z możliwością pozostawienia auta na bezpiecznym, monitorowanym parkingu, gwarantującym całodobową ochronę i monitoring. Flota to parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice, zlokalizowany zaledwie 400 metrów od wejścia do terminala. Gwarantuje to oszczędność czasu. Ponadto Flota oferuje najniższe ceny parkingu. Lotnisko Katowice jest portem obsługującym prawie 4 mln pasażerów rocznie. Jest to bardzo popularny port lotniczy w południowej Polsce. Warto więc zapewnić sobie gwarancję bezpiecznego pozostawienia samochodu na czas podróży.

Flota – najlepszy parking Katowice-Pyrzowice


Bardzo dobre warunki, najniższe ceny, gwarancja rezerwacji, szybki i bezproblemowy transport pod drzwi terminala. Wszystko to otrzymujesz kontaktując się z parkingiem przy lotnisku Katowice. Flota kieruje swoje usługi dla osób indywidualnych oraz firm. Istnieje możliwość obsługi flot pojazdów. Dla wymagających Klientów, parking dysponuje miejscami garażowanymi. Jeżeli interesuje Cię parking dla Katowice-Pyrzowice, Flota jest idealnym miejscem. Kompleksowe usługi, doskonała lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny to pewność oszczędności, czasu, pieniędzy i stresu związanego z organizacją wylotu. Skontaktuj się z nami już teraz i zapewnij sobie komfort podróży.

Frazy powiązane:

Parking lotnisko Katowice-PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu Katowice - Pyrzowice

Czas postoju Cena
1 dzień 30 zł
2 dni 30 zł
3 dni 35 zł
4 dni 40 zł
5 dni 45 zł
6 dni 50 zł
7 dni 50 zł
Czas postoju Cena
8 dni 55 zł
9 dni 60 zł
10 dni 65 zł
11 dni 70 zł
12 dni 75 zł
13 dni 80 zł
14 dni 85 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon