Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking lotnisko Katowice-Pyrzowice

Popularność podróży lotniczych rośnie z roku na rok. Linie lotnicze oraz biura turystyczne prześcigają się w oferowaniu wyjątkowo korzystnych połączeń. Liczba lotnisk, z których można wybrać się do najdalszego zakątka świata również rośnie. A co najważniejsze, ceny lotów zachęcają do podróży lotniczej. Co jednak zrobić z samochodem, kiedy wybieramy się na wakacje lub podróż biznesową? Najlepszym rozwiązaniem jest bez wątpienia parking w najbliższych okolicach lotniska oferujący niskie ceny i doskonałe warunki. Doskonałym przykładem jest Flota, parking przy lotnisku Katowice. Decydując się na podróż lotniczą z Katowic warto zapoznać się z możliwością pozostawienia auta na bezpiecznym, monitorowanym parkingu, gwarantującym całodobową ochronę i monitoring. Flota to parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice, zlokalizowany zaledwie 400 metrów od wejścia do terminala. Gwarantuje to oszczędność czasu. Ponadto Flota oferuje najniższe ceny parkingu. Lotnisko Katowice jest portem obsługującym prawie 4 mln pasażerów rocznie. Jest to bardzo popularny port lotniczy w południowej Polsce. Warto więc zapewnić sobie gwarancję bezpiecznego pozostawienia samochodu na czas podróży.

Jak tanio podróżować?

Tanie podróżowanie to przodujący trend w turystyce. Taki sposób zwiedzania świata umożliwia częste wyjazdy, dla których nawet niewielki budżet nie stanowi bariery. Znalezienie niedrogich biletów lotniczych w obecnych czasach nie stanowi problemu, jednak ich zakup to niejedyny aspekt, o który zatroszczyć trzeba się przed wyjazdem. Organizacja wyjazdu na własną rękę wiąże się z wieloma wyzwaniami logistycznymi. Jednym z nich jest dojazd na lotnisko, najczęściej oddalone od większych ośrodków miejskich nawet o kilkadziesiąt kilometrów. W jaki sposób dotrzeć więc na lotnisko na czas? Istnieje wiele możliwości, a jednym z nich jest transport pociągiem czy autobusem. Taki sposób dojazdu na lotnisko ma jednak dużo wad. Prawdopodobieństwo zagubienia bagażu lub opóźnień transportu publicznego, a w efekcie ryzyko spóźnienia się na godzinę wylotu to największe z nich. Aby ograniczyć ryzyko zepsucia wymarzonego wyjazdu nieprzewidzianymi okolicznościami, dobrym wyborem jest samochód. Auto zapewnia możliwość przyjazdu o dowolnej godzinie, a także szybki powrót do domu po wakacyjnym wyjeździe. W powszechnej opinii taki sposób dojazdu na lotnisko nie mieści się jednak w ramach taniego wyjazdu – auto, którym przyjechaliśmy do portu lotniczego, należy zostawić na parkingu. Strefy do parkowania na lotnisku często wiążą się z dużymi wydatkami. Alternatywą dla nich są prywatne parkingi, w tym nasz parking Flota w Pyrzowicach, dzięki, któremu komfortowy i niedrogi dojazd na lotnisko Katowice nie będzie stanowił już problemu.

Flota – najlepszy parking Katowice-Pyrzowice

Bardzo dobre warunki, korzystne ceny, gwarancja bezproblemowej rezerwacji, szybki i sprawny transport pod drzwi terminala. Wszystko to otrzymujesz, kontaktując się z parkingiem przy lotnisku Katowice. Flota kieruje swoje usługi dla osób indywidualnych oraz firm. Istnieje możliwość obsługi flot pojazdów. Jeżeli interesuje Cię parking dla Katowice-Pyrzowice, Flota jest idealnym miejscem. Kompleksowe usługi, doskonała lokalizacja oraz wyjątkowo korzystne ceny to pewność oszczędności, czasu, pieniędzy i stresu związanego z organizacją wylotu. Skontaktuj się z nami już teraz i zapewnij sobie komfort podróży.

Frazy powiązane:

Parking lotnisko Katowice-PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon