Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Strzeżony parking Pyrzowice w Pyrzowicach

Bezpieczeństwo samochodu pozostawionego na czas podróży służbowej lub wakacji jest bardzo ważne dla każdego właściciela. Zdarzają się bowiem różne sytuacje, stłuczki, kradzieże, włamania. Na szczęście, dla podróżujących z Katowic powstał całkowicie bezpieczny i pewny parking Flota w Pyrzowicach. Flota to strzeżony parking dla lotniska Pyrzowice, zlokalizowany zaledwie 400 metrów od bram portu lotniczego. Utwardzany parking Pyrzowice gwarantuje bezpieczeństwo Twojego auta. Zainstalowany stały monitoring 24 godziny na dobę filmuje powierzchnię placu. Flota to ponadto parking stale strzeżony. Pyrzowice oferują wiele prywatnych miejsc parkingowych, jednak jedynie na naszym parkingu otrzymujesz pewność i bezpieczeństwo za najniższą cenę. Doba postoju rozpoczyna się od 30 złotych. Co więcej, dla stałych Klientów przewidujemy wysokie rabaty. Parking Flota w Pyrzowicach to doskonałe rozwiązanie i spokój podczas każdej podróży.

Komfortowy parking w Pyrzowicach

Samodzielna podróżowanie to nie tylko przyjemność z odkrywania nowych zakątków świata, ale także wiele sytuacji, które wzbudzać mogą nieprzyjemne napięcia. Niektórych wypadków nie da się uniknąć, ale szczegółowe zaplanowanie podróży pomoże uniknąć niepotrzebnych nerwów. Jedną z sytuacji może powodować problemy, jest dojazd na lotnisko, najczęściej oddalone od dużych aglomeracji nawet kilkadziesiąt kilometrów. Z powodu odległości dotarcie na do portu lotniczego może być utrudnione, a najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku wydaje się dojazd samochodem. W tym przypadku trudnością może stać się jednak znalezienie miejsce postojowego dla auta. Wiemy, że parkowania przy lotnisku Katowice Pyrzowice nie jest łatwe, a często może także powodować stres. Stając naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, oferujemy strzeżony parking w Pyrzowicach, dzięki któremu zmartwienia związane z parkowaniem nie będą dłużej zaprzątać Państwa głowy. Bez względu na długość wyjazdu, parking strzeżony to najlepszy wybór. Ogrodzony teren, monitoring, a także dobrze oświetlony plac – dzięki tym udogodnieniom żadne niebezpieczeństwo grożące Państwa samochodowi nie umknie uwadze naszej wyszkolonej i profesjonalnej obsługi. Gwarantujemy bezpieczeństwo pozostawionych na parkingu Flota samochodów, dzięki czemu każdy wyjazd, będzie przyjemnością. Parking Pyrzowice oferuje wygodną usługę rezerwacji online, a cały proces rezerwacji trwa zaledwie kilka chwil, dzięki czemu można to zrobić w każdym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

Najtaniej, najbezpieczniej, najpewniej – parking Flota Pyrzowice

Wysoki poziom bezpieczeństwa rzadko idzie w parze z niską ceną postoju. Na szczęście jest Flota. Nasz parking w Pyrzowicach oferuje Państwu najkorzystniejsze warunki. Najniższe ceny, pełen monitoring przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Strzeżony parking Pyrzowice to gwarancja bezpieczeństwa pojazdu. Wyjątkowe korzystne ceny spotykają u nas najwyższy poziom obsługi – monitoring, transport na i z lotniska, a także wsparcie w przypadku problemów z odpaleniem auta. Wszystkim polecamy możliwość zarezerwowania miejsca postojowego na naszym parkingu w Pyrzowicach. Powala to zapewnić sobie oszczędność czasu, a także umożliwia odpowiednią organizację transportu na lotnisko dla naszych kierowców. Jeżeli podróżujecie z lotniska Katowice-Pyrzowice, parking Flota w Pyrzowicach jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Z nami zaoszczędzisz czas, pieniądze i będziesz mógł skupić się na przeżywaniu wymarzonych wakacji lub sprawach zawodowych podczas podróży służbowej. Serdecznie zapraszamy.

Frazy powiązane:

Parking Pyrzowice
Parking w Pyrzowicach
Strzeżony parking PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Aktualizacja cennika: 1 czerwca 2021

Czas postoju ZIMA: Cena od 1 października do 31 maja LATO: Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 50 zł 50 zł
2 dni 55 zł 55 zł
3 dni 60 zł 60 zł
4 dni 70 zł 70 zł
5 dni 80 zł 80 zł
6 dni 90 zł 90 zł
7 dni 100 zł 100 zł
8 dni 100 zł 100 zł
9 dni 110 zł 110 zł
10 dni 120 zł 120 zł
11 dni 130 zł 130 zł
12 dni 140 zł 140 zł
13 dni 150 zł 150 zł
14 dni 160 zł 160 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon