Parking Flota - Lotnisko Katowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Strzeżony parking Pyrzowice w Pyrzowicach

Bezpieczeństwo samochodu pozostawionego na czas podróży służbowej lub wakacji jest bardzo ważne dla każdego właściciela. Zdarzają się bowiem różne sytuacje, stłuczki, kradzieże, włamania. Na szczęście, dla podróżujących z Katowic powstał całkowicie bezpieczny i pewny parking Flota w Pyrzowicach. Flota to strzeżony parking dla lotniska Pyrzowice, zlokalizowany zaledwie 400 metrów od bram portu lotniczego. Utwardzany parking Pyrzowice gwarantuje bezpieczeństwo Twojego auta. Zainstalowany stały monitoring 24 godziny na dobę filmuje powierzchnię placu. Flota to ponadto parking stale strzeżony. Pyrzowice oferują wiele prywatnych miejsc parkingowych, jednak jedynie na naszym parkingu otrzymujesz pewność i bezpieczeństwo za najniższą cenę. Doba postoju rozpoczyna się od 30 złotych. Co więcej, dla stałych Klientów przewidujemy wysokie rabaty. Parking Flota w Pyrzowicach to doskonałe rozwiązanie i spokój podczas każdej podróży.

Najtaniej, najbezpieczniej, najpewniej – parking Flota Pyrzowice


Wysoki poziom bezpieczeństwa rzadko idzie w parze z niską ceną postoju. Na szczęście jest Flota. Nasz parking w Pyrzowicach oferuje Państwu najkorzystniejsze warunki. Najniższe ceny, pełen monitoring przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Strzeżony parking Pyrzowice to gwarancja bezpieczeństwa pojazdu. Wyjątkowe korzystne ceny spotykają u nas najwyższy poziom obsługi – monitoring, transport na i z lotniska, a także wsparcie w przypadku problemów z odpaleniem auta. Wszystkim polecamy możliwość zarezerwowania miejsca postojowego na naszym parkingu w Pyrzowicach. Powala to zapewnić sobie oszczędność czasu, a także umożliwia odpowiednią organizację transportu na lotnisko dla naszych kierowców. Jeżeli podróżujecie z lotniska Katowice-Pyrzowice, parking Flota w Pyrzowicach jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Z nami zaoszczędzisz czas, pieniądze i będziesz mógł skupić się na przeżywaniu wymarzonych wakacji lub sprawach zawodowych podczas podróży służbowej. Serdecznie zapraszamy.

Frazy powiązane:

Parking Pyrzowice
Parking w Pyrzowicach
Strzeżony parking PyrzowiceDodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu Katowice - Pyrzowice

Czas postoju Cena
1 dzień 30 zł
2 dni 30 zł
3 dni 35 zł
4 dni 40 zł
5 dni 45 zł
6 dni 50 zł
7 dni 50 zł
Czas postoju Cena
8 dni 55 zł
9 dni 60 zł
10 dni 65 zł
11 dni 70 zł
12 dni 75 zł
13 dni 80 zł
14 dni 85 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon