Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking Pyrzowice strzeżony

Strzeżony Parking Flota znajduje się mniej niż 400 m od lotniska Katowice-Pyrzowice, dzięki czemu można z niego sprawnie dojść na miejsce odprawy bez uciążliwych przesiadek. Podczas gdy taksówki naliczają nieproporcjonalnie duże ceny za każdy kilometr poza miastem, my oferujemy długoterminowy postój za jedynie 5 zł za każdą kolejną dobę. Teraz możesz dojechać bezpośrednio na lotnisko swoim własnym samochodem i odebrać go od razu po powrocie, bez oczekiwania na taksówkę. Na parkingu strzeżonym Flota przy lotnisku Pyrzowice samochód dostępny jest o każdej porze dnia i nocy.

Parking, który stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dzięki monitoringowi Full HD jesteśmy w stanie zapewnić, że każda próba kradzieży będzie błyskawicznie wychwycona - a w razie jakichkolwiek niejasności archiwizujemy nagrania w raz z dźwiękiem. Cały teren parkingu jest oddzielony murem i oświetlony, żeby zapewnić jak najlepszą ochronę 24/7 przez cały rok. Dodatkowo, nasi pracownicy są do dyspozycji w kryzysowych sytuacjach, wyposażeni m.in. w kable rozruchowe – nieocenione podczas dłuższych postojów. Obsługa zaparkuje za Ciebie i dodatkowo w razie potrzeby zapewni bezpieczne foteliki dla dzieci.

Strzeżony parking przy lotnisku Pyrzowice to dobry wybór dla każdego. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy turystycznie, bezpieczeństwo Twojego samochodu to jeden z elementów, które zapewnią spędzenie czasu bez troski o postawione auto. Naszą motywacją do pracy jest zadowolenie naszych Klientów, a celem parkingu maksymalne usprawnienie podróży samolotem. Z tego powodu oferujemy możliwość rezerwacji miejsca postojowego online. W kilku prostych krokach można uzyskać gwarancje bezpieczeństwa w niskiej cenie. Wystarczy wprowadzić dane o swojej podróży na naszej stronie, aby cieszyć się wolną od zmartwień o samochód głową na wakacyjnym lub służbowym wyjeździe. Dodatkowym atutem rezerwacji online jest możliwość wyboru najbardziej dogodnego miejsca postojowego dla siebie i swoich pasażerów, w sytuacji, gdy na parkingu pozostają wolne strefy. Co więcej, zamawiając miejsce przez Internet, przy następnej podróży, zatrzymując się na strzeżonym parkingu Flota przy lotnisku Pyrzowice, otrzymujesz zniżkę. Atrakcyjne ceny zapewniamy również zapalonym podróżnikom, którzy z naszego parkingu korzystając regularnie. Doceniając stałych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, dzięki czemu podróżowanie samolotem jeszcze nigdy nie było tak tanie.

Atrakcyjna cena i najwyższy poziom bezpieczeństwa w jednym

Koszt pierwszej doby w sezonie to już 40 zł za dzień. Za każdą kolejną dobę zapłacisz tylko 5 zł, a podczas dłuższych postojów oferujemy atrakcyjne zniżki. Podróżującym służbowo jesteśmy w stanie wystawić fakturę VAT. Wszystkie możliwe udogodnienia razem tworzą wysoki standard parkingu Flota i tym samym wysoki komfort Twojej podróży.

Wybierając parking Flota masz okazje przekonać się, że podróżowanie nie tylko nie musi być drogie, ale także trudne czy problematyczne. Zapraszamy już dziś.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon