Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking lotnisko Pyrzowice najtaniej

Samodzielne wyjazdy zagraniczne to nie tylko sama przyjemność, ale także szereg sytuacji i aspektów, które wywołać mogą stres i inne negatywne emocje.

Niewątpliwie najbardziej uciążliwą formą wyjazdu jest sam dojazd na miejsce.

Porty od lotnicze są oddalone od centrów dużych miast zazwyczaj o kilkadziesiąt kilometrów, co wymaga dokładnego zaplanowania, w jaki sposób dostać się na odprawę na czas,

Korzystanie z publicznego trasnportu w wielu przypadkach może stać się niemożliwe, szczególnie, gdy wylot odbywa się w nocy, lub podróżujemy z dużą ilością bagaży.

Inną możliwością jest dojazd taksówką, który wiąże się najcześciej z duzymi opłatami.

Korzystną i wygodną alternatywę stanowi dojazd na lotnisko docelowe samochodem.

Auto pozostawić można na przy lotniskowym parkingu, jednak te nie oferują zazwyczaj niskich cen.

Najtańsze będzie skorzystanie z parkingu Flota przy lotnisku Pyrzowice.

Niezależnie czy mowa o godzinach spędzonych w małej przestrzeni samolotu, niezliczonej ilości przesiadek, czy o dużych kosztach kolejnych biletów. Parking Flota przy lotnisku w Pyrzowicach powstał właśnie po to, by odciążyć Cię podczas podróży. Teraz możesz dojechać swoim samochodem i sam podejmować decyzję – o czasie wyjazdu i o tym, którą trasę wybierzesz. Zapłacisz jedynie 5 zł za każdą kolejną dobę, a osiągniesz komfort, który był wcześniej nieosiągalny. Najtańszy parking przy lotnisku Pyrzowice nie wymaga wykupienia długoterminowego karnetu, a opłata pobierana jest jedynie za faktyczny postój samochodu, przez co możesz cieszyć się jeszcze tańszą usługą.

Wygodę zapewnia również możliwość rezerwacji miejsca przez Internet. W kilka chwil możesz cieszyć się gwarancją bezpiecznego miejsca postojowego na czas swojej podróży.

Zamówienie miejsca jest możliwe w trakcie rozmowy z naszym pracownikiem drogą telefoniczną.

Zapraszamy do kontaktu, w czasie którego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości związane z naszymi usługami.

Pełna ochrona za 5 zł

Na parkingu w Pyrzowicach najtaniej zdobędziesz pełne bezpieczeństwo dla Twojego samochodu. Wyposażony w monitoring wysokiej jakości Full HD, wraz z długim czasem archiwizowania nagrań z dźwiękiem, pozwala pracownikom nie tylko wyłapać każdą próbę kradzieży, ale też zapobiec stłuczkom i nieszczęśliwym wypadkom ze strony innych klientów. Dodatkowo oświetlenie całego terenu umożliwia natychmiastową reakcję w przypadku zagrożenia, a pełne ogrodzenie murem odstrasza potencjalnych złodziei. Cena za pierwszą dobę wynosi tylko 35 zł, a w przypadku postojów dłuższych niż 14 dni oferujemy atrakcyjne zniżki.

Na rabaty mogą liczyć także stali klienci, którzy pozostawiają auto na najtańszym parkingu Flota, podczas swoich regularnych wylotów z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Parking, który dba nie tylko o Twój samochód, ale także o Ciebie

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji całodobowo niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w parkowaniu, czy Twój samochód nie chce ruszyć po za długim postoju. Oferujemy kable rozruchowe nieocenione w awaryjnych sytuacjach, bezpieczne foteliki dla dzieci, w ofercie posiadamy także miejsca zadaszone. Na Parkingu Flota przy lotnisku w Pyrzowicach najtaniej zapewnisz sobie komfortową podróż.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Czas postoju Cena od 1 października do 31 maja Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 40 zł 40 zł
2 dni 40 zł 40 zł
3 dni 40 zł 45 zł
4 dni 40 zł 50 zł
5 dni 45 zł 55 zł
6 dni 50 zł 60 zł
7 dni 50 zł 60 zł
8 dni 55 zł 65 zł
9 dni 60 zł 70 zł
10 dni 65 zł 75 zł
11 dni 70 zł 80 zł
12 dni 75 zł 85 zł
13 dni 80 zł 90 zł
14 dni 85 zł 95 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon