Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking Pyrzowice blisko lotniska

Parking Flota blisko lotniska Katowice-Pyrzowice to nowoczesny obiekt stworzony tak, by zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa. Na naszym parkingu korzystamy z nowych rozwiązań technologicznych, aby zapewnić każdemu z podróżujących najwyższy komfort. Wiemy, że samodzielne planowanie własnej podróży może powodować stres, z tego powodu naszym celem jest maksymalne ułatwienie pierwszego etapu wycieczki, jakim jest przyjazd na lotnisko wylotu. Port lotniczy Katowice-Pyrzowice oferuje wiele interesujących kierunków, jednak oddalony jest od miasta o kilkadziesiąt kilometrów. Przyjazd transportem publicznym stwarzać może wiele problemów organizacyjnych, a w przypadku dojazdu taksówką liczyć trzeba się z wysokimi opłatami, szczególnie jeśli podróżujemy w godzinach wieczornych i nocnych. Dla osób, które oczekują wygody w korzystnej cenie, stworzyliśmy parking Flota.

Dzięki doskonałej lokalizacji możesz przyjechać na miejsce własnym samochodem i bezpośrednio udać się na lot.

Bliskość parkingu od lotniska minimalizuje ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności i przeszkód oraz gwarantuje, że na odprawie będziesz zawsze o czasie. Położenie parkingu zaledwie 400 metrów od lotniska powoduje także, że nawet podróż z wieloma bagażami nie musi być uciążliwa. Oznacza to, że nie musisz martwić się zupełnie o pierwszy etap swojej podróży.

Nasza całodobowa obsługa zaparkuje za Ciebie, zaoferuje bezpieczne foteliki dla dzieci i pomoże Ci w każdej awaryjnej sytuacji. Twój samochód pozostanie pod monitoringiem Full HD 24/7, dzięki czemu pracownicy parkingu błyskawicznie zareagują na bezpośrednie zagrożenia.

Zlokalizowany tak, by Twoja podróż była prosta i przyjemna

Wygoda parkingu Flota blisko lotniska w Pyrzowicach zaczyna się już od rezerwacji internetowej, która jest błyskawiczna i gwarantuje wybrane miejsce.

Sam teren parkingu jest utwardzony i oświetlony oraz oddzielony w całości murem, co skutecznie zapobiega próbom kradzieży, a dzięki całodobowemu monitoringowi nasza obsługa jest w stanie błyskawicznie zareagować na wszelkie niepokojące sytuacje.

Najtańsza możliwa opcja, która nie obniży poziomu Twojego komfortu

Parking blisko lotniska Pyrzowice kosztuje 5 zł za każdą kolejną dobę, przy startowej cenie 30 zł poza sezonem i 35 zł od maja. Przy postojach dłuższych niż 14 dni dostępne są atrakcyjne zniżki, a pracownikom podróżującym służbowo jesteśmy w stanie wystawić fakturę VAT za okazaniem numeru NIP. Korzystne rabaty oferujemy również naszym stałym Klientom, którzy regularnie korzystają z możliwość, jakie niesie za sobą duża ilość dostępnych atrakcyjnych połączeń lotniczych z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Dzięki temu, że nie musisz wykupywać długoterminowego, niejednokrotnie drogiego abonamentu, płacisz jedynie za czas faktycznego postoju.

To bezkonkurencyjne ceny, które w połączeniu z wysokiego standardu monitoringiem tworzą esencję parkingu Flota. Wybierając parking Flota blisko lotniska Pyrzowice, możesz cieszyć się wolną od problemów i obaw głową, niezależnie od celu i długości wyjazdu.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon