Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Tani parking lotnisko Katowice

Dojeżdżając na lotnisko własnym samochodem, masz pełną kontrolę nad podróżą. Nie musisz przed nikim odpowiadać, gdy nagle zdecydujesz się zmienić drogę. Nie musisz brać dużego zapasu, ponieważ wiesz, ile Tobie zajmie trasa. Nie musisz się stresować mijającymi minutami, gdy akurat taksówka nie jest dostępna, żeby natychmiast dojechać. Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze, ponieważ nie musisz się martwić nieproporcjonalnie dużą ceną za kilometry poza miastem. Bezpieczeństwo, niska cena i komfort wynikający z podróżowania własnym samochodem?

Wszystko to jest w zasięgu ręki, jeśli zdecydujesz się na tani Parking Flota przy lotnisku w Katowicach.

Na naszym parkingu stosujemy rozliczanie dobowe, dzięki czemu nie ma potrzeby wykupywania kosztownych i długoterminowych abonamentów, a nasi Klienci płacą jedynie za czas faktycznego postoju. Dla stałych Klientów oferujemy korzystne zniżki, dzięki czemu regularne podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak beztroskie i finansowo korzystne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz zamówienia miejsca postojowego w czasie rozmowy z naszym pracownikiem.

Z jakim komfortem może wiązać się cena?

Parking Flota oferuje przede wszystkim bezpieczeństwo dzięki monitoringowi wysokiej jakości Full HD wraz z długim czasem archiwizowania nagrań z dźwiękiem. Pracownicy obserwują całodobowo, by zapobiec niefortunnym wypadkom i odstraszyć potencjalnych złodziei. Parking jest w pełni odgrodzony murem i oświetlony, a w razie awaryjnych sytuacji obsługa zapewni Ci pełną pomoc. Na terenie taniego parkingu są dostępne kable rozruchowe, nieocenione w przypadku długich postoi i bezpieczne foteliki dla dzieci. Tani parking Flota znajduje się jedynie 400 metrów od portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, przez co transfer lub piesze dojście na lotnisko zajmuje jedynie chwile. Działamy 24/h na dobę, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dotarcie na lotnisko nawet w godzinach nocnych.

Beztroska podczas długich wyjazdów

Po całorocznym oszczędzaniu na najwyższej jakości wakacje, ostatnia rzeczą, którą chciałbyś się martwić, jest koszt parkingu. Dlatego tak wygodny jest tani Parking Flota przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. Teraz Twoja podróż będzie bezpieczna i bezproblemowa.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 80 zł
2 dni 90 zł
3 dni 100 zł
4 dni 100 zł
5 dni 120 zł
6 dni 130 zł
7 dni 140 zł
8 dni 140 zł
9 dni 150 zł
10 dni 160 zł
11 dni 170 zł
12 dni 180 zł
13 dni 190 zł
14 dni 200 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon