Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking w Pyrzowicach cena

Decydując się na dłuższy wyjazd, chcesz zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo w sposób, który nie obciąży Twojego budżetu. Parking Flota w Pyrzowicach, w którym cena za każdą kolejną dobę wynosi tylko 5 zł, oferuje pełną ochronę Twojego samochodu. Możesz przyjechać kiedy chcesz i jak chcesz, a miejsce zawsze będzie na Ciebie czekać.

Rezerwacja przez Internet jest prosta i błyskawiczna, a zapewnia Ci beztroskę już na samym początku urlopu.

Dla wszystkich, którzy dokonają rezerwacji online, przygotowaliśmy również inne udogodnienia. W podziękowaniu za pomoc naszym pracownikom w organizacji miejsc oferujemy możliwość, wybrania najbardziej dogodnego miejsca postojowego. Oprócz tego, przy następnej podróży Klienci, którzy zdecydowali się na zamówienie miejsca online, otrzymują rabat, dzięki czemu cena postoju samochodu na parkingu Flota w Pyrzowicach jest jeszcze niższa. Parking działa w systemie dobowego rozliczania, przez co nie musisz martwić się o konieczność wykupywania drogiego, długoterminowego abonamentu parkingowego, którego nie wykorzystasz w pełni. Na parkingu Flota płacisz jedynie za faktyczny czas postoju, co zapewnia dodatkową oszczędność pieniędzy, do wykorzystania na kolejne wyjazdy. Dla osób, które podróżują dużo i regularnie, oraz korzystają z naszego parkingu w Pyrzowicach, cena za postój jest jeszcze atrakcyjniejsza, ponieważ naszych stałych klientów doceniamy, oferując atrakcyjne zniżki.

Parking, który gwarantuje bezpieczeństwo

Motywacją do powstania naszego parkingu było stworzenie bezpiecznego i atrakcyjnego cenowo miejsca postojowego przy lotnisku w Pyrzowicach. Z tych powodów parking Flota korzysta z nowoczesnego sprzętu, a swoim Klientom oferuje szereg udogodnień, które gwarantują spokojną głowę na wakacjach.

Oprócz oświetlenia i pełnego ogrodzenia murem, parking w Pyrzowicach jest wyposażony w monitoring Full HD, który nagrania archiwizuje wraz z dźwiękiem, aby w razie potrzeby rozwiązać wszelkie wątpliwości. Dodatkowo całodobowa obsługa jest na miejscu nie tylko po to, by błyskawicznie zapobiegać kradzieżom i nieszczęśliwym wypadkom, ale też by służyć pomocą w razie kryzysowych sytuacji. Niezależnie od tego, czy masz problem z parkowaniem, czy Twój samochód nie chce odpalić po zbyt długim postoju, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Na miejscu oferujemy nie tylko nieocenione kable rozruchowe, ale też foteliki bezpieczne dla dzieci, bo zależy nam na Tobie i Twoich najbliższych.

Komfort na Twoich warunkach

Teren naszego parkingu w Pyrzowicach jest utwardzany, ponieważ nawet najmniejszy detal jest ważny, by zapewnić Ci całkowity komfort.

Dzięki czemu parking Flota to idealne miejsce postojowe dla osób z dziećmi, na wózkach lub po prostu podróżujących z walizkami na kółkach, niezależnie od pory roku oraz warunków atmosferycznych. W sezonie cena za pierwszą dobę wynosi 40 zł. Dla dłuższych postojów oferujemy atrakcyjne zniżki, a na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Przekonaj się sam, jak komfortowy i tani może być parking w Pyrzowicach.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju LATO: Cena od 1 kwietnia do 30 września ZIMA: Cena od 1 października do 31 marca
1 dzień 60 zł 50 zł
2 dni 70 zł 55 zł
3 dni 80 zł 60 zł
4 dni 90 zł 70 zł
5 dni 100 zł 80 zł
6 dni 110 zł 90 zł
7 dni 120 zł 100 zł
8 dni 120 zł 100 zł
9 dni 130 zł 110 zł
10 dni 140 zł 120 zł
11 dni 150 zł 130 zł
12 dni 160 zł 140 zł
13 dni 170 zł 150 zł
14 dni 180 zł 160 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon