Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Parking samochodowy Pyrzowice

Parking Flota jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym mniej niż 400 m od lotniska Katowice-Pyrzowice, ponieważ zależy nam, aby zagwarantować Ci sprawne dotarcie na swój lot. Dzięki błyskawicznej rezerwacji przez Internet, dojedziesz, nie martwiąc się o znalezienie miejsca – a nasza obsługa zaparkuje za Ciebie. Celem parkingu samochodowego w Pyrzowicach jest zapewnienie Ci bezstresowego wyjazdu, w momentach, które zwykle są najbardziej uciążliwe. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na jeden dzień, czy na dwa tygodnie – znajdziemy korzystną dla Ciebie ofertę.

Parking samochodowy, który zapewnia podróż bez zmartwień

Cena za pierwszą dobę postoju na parkingu od maja do października wynosi 35zł, a poza sezonem tylko 30zł. Za to każda kolejna doba kosztuje już tylko 5zł, co pozwala znacząco obniżyć koszty związane z wyjazdem, nie tracąc przy tym na jakości. Dostępne są zniżki przy postojach dłuższych niż 14 dni, żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić cenę.

Parking samochodowy w Pyrzowicach oferuje zadaszone miejsca, które chronią przed skrajnymi warunkami pogodowymi i wystawia faktury VAT. Całodobowa obsługa jest do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy Twój samochód nie chce ruszyć, czy potrzebujesz potrzeby z zaparkowaniem.

Powierzchnia parkingu jest utwardzana, dzięki czemu nawet podróże z dziećmi lub ciężkimi bagażami nie stanowią problemu. Równa powierzchnia parkingu samochodowego Flota przy lotnisku w Pyrzowicach to komfort niezależnie od pory dnia, roku lub warunków pogodowych. Wygodę zapewnia również wygodny system rezerwacji online. Zamówienie miejsca postojowego na parkingu samochodowym w Pyrzowicach jeszcze nigdy nie było tak proste. Kilka prostych kroków zapewni miejsce dla Twojego samochodu niezależnie od pory dnia i nocy. Wprowadzenie danych niezbędnych do rezerwacji zajmuje tylko chwile, a zrobić to można o każdej porze i z dowolnego miejsca na ziemi. W ciągu 30 minut przesłane zostaje potwierdzenie, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że samochód podczas jego podróży będzie bezpieczny. Dodatkową zaletą zamówienia miejsca postojowego przez Internet jest także możliwość samodzielnego wybrania miejsca. W podziękowaniu za ten sposób rezerwacji, ułatwiający organizacje pracy na naszym parkingu Flota przy lotnisku Pyrzowice, Klienci przy okazji kolejnej podróży otrzymują zniżkę. Dla pełnego komfortu wszystkich podróżnych nie zapominamy również o osobach, które preferują bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami. Zapraszamy zatem do telefonicznej rezerwacji miejsc, a także do zadawania pytań dotyczących naszych usług.

Nieporównywalny stopień ochrony

Pozostawiając auto na naszym parkingu, razem z nim pozostawiasz także obawy o jego bezpieczeństwo. Parking samochodowy Flota na lotnisku w Pyrzowicach wyróżnia się monitoringiem jakości Full HD, którego nagrania pozwalają zapobiec wszelkim nieszczęśliwym wypadkom i błyskawicznie zareagować w przypadku prób kradzieży. Nagrania podlegają długotrwałej archiwizacji, dzięki czemu wszystkie problemy lub wątpliwości mogą być w jasny i bezproblemowy sposób wyjaśnione. Dodatkowo ogrodzenie murem i oświetlenie parkingu zapewni satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Czas postoju Cena od 1 października do 31 maja Cena od 1 czerwca do 30 września
1 dzień 40 zł 40 zł
2 dni 40 zł 40 zł
3 dni 40 zł 45 zł
4 dni 40 zł 50 zł
5 dni 45 zł 55 zł
6 dni 50 zł 60 zł
7 dni 50 zł 60 zł
8 dni 55 zł 65 zł
9 dni 60 zł 70 zł
10 dni 65 zł 75 zł
11 dni 70 zł 80 zł
12 dni 75 zł 85 zł
13 dni 80 zł 90 zł
14 dni 85 zł 95 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 5zł

Postój trwający 14 dni i więcej jest objęty korzystnym rabatem!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki!

Wypełnij formularz w celu rezerwacji

Proszę wypełnić pole captcha!


POTWIERDZENIE REZERWACJI otrzymają Państwo w czasie nie dłuższym niż pół godziny. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny.


Dzięki temu masz 100% pewność miejsca postojowego. Zostanie przez nas zarezerwowane niezwłocznie po otrzymaniu informacji o chęci skorzystania z takiej opcji. W przypadku dodatkowych wolnych miejsc, bez żadnego “ale” możesz wybrać te, które uważasz za najdogodniejsze. Dodatkowo oferujemy rabat, gdy ponownie odwiedzą Państwo nasz parking! za takie powiadomienie - ułatwiają Państwo w ten sposób organizację miejsc tj. dostępność wolnych miejsc czy pewna informacja dla kierowcy pragnącego pozostawić flotę pojazdów osobowych.

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon