Parking Flota - Lotnisko Katowice Pyrzowice

Rezerwacje wyłącznie telefonicznie!
+48 884-790-730

ul. Kolejowa 38 Pyrzowice 42-625


Nasz parking wychodzi naprzeciw klientom szczególnie ceniącym:
  • niski koszt postoju
  • bezpieczeństwo posiadanego samochodu
  • wygodę transferu na teren Międzynarodowego
    Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach
  • całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych

Parking samochodowy Pyrzowice

Parking Flota jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym mniej niż 400 m od lotniska Katowice-Pyrzowice, ponieważ zależy nam, aby zagwarantować Ci sprawne dotarcie na swój lot. Dzięki błyskawicznej rezerwacji , dojedziesz, nie martwiąc się o znalezienie miejsca. Celem parkingu samochodowego w Pyrzowicach jest zapewnienie Ci bezstresowego wyjazdu, w momentach, które zwykle są najbardziej uciążliwe. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na jeden dzień, czy na dwa tygodnie – znajdziemy korzystną dla Ciebie ofertę.

Parking samochodowy, który zapewnia podróż bez zmartwień

Parking samochodowy w Pyrzowicach oferuje bezpieczne miejsca. Całodobowa obsługa jest do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy Twój samochód nie chce ruszyć, czy potrzebujesz potrzeby z zaparkowaniem.

Powierzchnia parkingu jest utwardzona, dzięki czemu nawet podróże z dziećmi lub ciężkimi bagażami nie stanowią problemu. Równa powierzchnia parkingu samochodowego Flota przy lotnisku w Pyrzowicach to komfort niezależnie od pory dnia, roku lub warunków pogodowych. Zamówienie miejsca postojowego na parkingu samochodowym w Pyrzowicach jest proste. Kilka prostych kroków zapewni miejsce dla Twojego samochodu niezależnie od pory dnia i nocy. Podanie danych niezbędnych do rezerwacji zajmuje tylko chwilę, a zrobić to można o każdej porze i z dowolnego miejsca na ziemi. Przesłane zostaje potwierdzenie, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że samochód podczas jego podróży będzie bezpieczny. Dla pełnego komfortu wszystkich podróżnych nie zapominamy również o osobach, które preferują bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami. Zapraszamy zatem do telefonicznej rezerwacji miejsc, a także do zadawania pytań dotyczących naszych usług.

Nieporównywalny stopień ochrony

Pozostawiając auto na naszym parkingu, razem z nim pozostawiasz także obawy o jego bezpieczeństwo. Parking samochodowy Flota na lotnisku w Pyrzowicach wyróżnia się monitoringiem jakości Full HD, którego nagrania pozwalają zapobiec wszelkim nieszczęśliwym wypadkom i błyskawicznie zareagować w przypadku prób kradzieży. Nagrania podlegają długotrwałej archiwizacji, dzięki czemu wszystkie problemy lub wątpliwości mogą być w jasny i bezproblemowy sposób wyjaśnione. Dodatkowo ogrodzenie murem i oświetlenie parkingu zapewni satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom.Dodatkowo oferujemy:

Cennik parkingu

Opłata za postój jest taka sama przez cały rok

Czas postoju CENA
1 dzień 60 zł
2 dni 70 zł
3 dni 80 zł
4 dni 90 zł
5 dni 100 zł
6 dni 110 zł
7 dni 120 zł
8 dni 120 zł
9 dni 130 zł
10 dni 140 zł
11 dni 150 zł
12 dni 160 zł
13 dni 170 zł
14 dni 180 zł

W przypadku dłuższego postoju, każda kolejna doba - 10zł

Kontakt z nami

Zadzwoń: +48 884-790-730

Sprawdź jak do nas dojechać:

42-625 Pyrzowice, Kolejowa 38

Koordynaty GPS:

Szerokość: 50.04688333
Długość: 19.06519444

RODO - informacje dla klienta

Adres


ul. Kolejowa 38
Pyrzowice 42-625

Telefon